Home News Jozefina Topalli ja punon bukur Ilir Metes, i nxjerr foton qe i...

Jozefina Topalli ja punon bukur Ilir Metes, i nxjerr foton qe i ul koken

512
0

Jozefina Topalli ja ben 8 me 2 Ilir Metes. Mbase bota esht me rrota dhe kjo politika shqiptare nuk i intereson fare cfare ben populli por atyre u intereson vetem karrigia e tyre.

Por Jozefina Topalli ka postuar nje foto kur Meta shihet me grushtin drejtuar drejt Topallit, ne kohen kur presidenti ishte ne opozite.Njefotografi e papershtatshme e publikuar per presidentin, ne nje kohe qe flet per paqe dhe demokraci.

Ne kete dite ai ka paralajmeruar firmosjen e dekretit te pare per shpartallimin e grushtit te shtetit