Home Menyre Jetese Jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë të kuruar dhe në formë, nuk e...

Jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë të kuruar dhe në formë, nuk e merrni me mend sa vjeç mbush sot Grida Duma

446
0

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka rënë gjithmonë në sy për stilin e veçantë të veshjes dhe tiparet e bukura qe ka. Sot ajo feston ditëlindjen e saj, e cila mbush plot 43-vjeç.

Nuk dihet nëse ish-deputetja demokrate këtë ditë të veçantë do ta kalojë me miqtë duke marrë parasysh se ndodhemi në kohë pandemie dhe te gjitha festat janë të ndaluara ne vend.