Home Menyre Jetese Ja disa nga maskat me te pazakonta ne bote (Foto)

Ja disa nga maskat me te pazakonta ne bote (Foto)

383
0

Koronavirusi ka pushtuar gjithe boten ku kemi aktualisht mbi 1 200 000 njerez te prekur dhe rreth 69 000 kan humbur jeten.

NJerzit ankohen per maska se nuk i gjejne dot ato ose ne te kundert jane shume shtrenjte.

Me poshte keni disa foto se so njerzit i kan bere vete ato.