Home Menyre Jetese “Ishe vajza e vetme që më bëre të bëj byrek”, Saimiri-Merit: Nga...

“Ishe vajza e vetme që më bëre të bëj byrek”, Saimiri-Merit: Nga momenti i parë që të kam parë…

127
0

“Love Story 1” tashmë ka një çift dhe ata janë Saimiri dhe Meri.

Saimiri kujtoi takimet më të bukura që ata kanë pasur, teksa u shpreh se takimi në Romë finalizoi gjithçka .
Meri më në fund ja ku jemi, nuk e di a e kishe menduar në fillim që do te ishim sot bashkë në finale. Por unë nga momenti i parë që të kam parë kam pasur më shumë se një pëlqim ndaj teje.

Kemi pasur takimet më të bukura bashkë, takimi i parë që unë gatova për ty. Takimi për Krishtlidje që bëmë pemën bashkë. Ishe vajza e vetme që më bëre të bëj byrek. Dhe ky takimi i fundit në Romë ishte për mua takimi më i bukur në Love Story.


Ti do të vazhdosh modelingun dhe unë mendoj të krijoj një familje. Ti e sheh jetesën në Shqipëri kurse unë në Gjermani. Sigurisht që ti pyet veten përse po t’i them këto fjalë dhe përgjigja është që ti je e zgjedhura ime u shpreh Saimiri./tvklan.al