Home News Iku edhe një …/Gazetari i njohur Blendi Fevziu nxjerr foton dhe bën...

Iku edhe një …/Gazetari i njohur Blendi Fevziu nxjerr foton dhe bën komentin e trishte

448
0

Gazetari i njohur Blendi Fevziu është shprehur për shembjen e Teatrit Kombëtar se tashmë iku edhe një pjesë tjetër e historisë së Tiranës. Kjo histori do te kujtohet se dikur na ishte nje teater. Jane shembur kala dhe vende historike ku historia fillon cdo vit dhe behet e re.

Në një postim në Instastory, gazetari ka publikuar edhe një foto, ku fadromat e INUKUT shembin godinën historike të Teatrit Kombëtar.

Iku edhe një pjesë tjetër e historisë së këtij qyteti, shprehet Blendi Fevziu.

Ky reagim i gazetarit vjen, pasi është shembur godina e Teatrit Kombëtar.