Home Menyre Jetese I tha Saimiri nuk të marr për nuse/ Vajza shqiptare nuk pushon...

I tha Saimiri nuk të marr për nuse/ Vajza shqiptare nuk pushon së qari: Dale moj bijë se nuk u mbaruan burrat

116
0

Ne puntaten e emisioni Love story 2 konkurente u larguan dhe ketu me pas nisi debati.


Njera nga vajzat qe u largua dhe pasi mori vesh zgjedhjen qe ajo te largohej nuk e ka pritur aspak mire edhe pse e gjitha dihej qe do shkonte me eleminime.

Gjithsesi ata te dy njiheshin vetem prej nje jave, por Klea zgjodhi te qante duke ikur.