Home Menyre Jetese “I t.merrshëm dhe i pabesueshëm lajmi!” Ndërron jetë artistja e re shqiptare,...

“I t.merrshëm dhe i pabesueshëm lajmi!” Ndërron jetë artistja e re shqiptare, Rudina Magjistari sh.përthen në lot: Një engjëll

629
0

Moderatorja Rudina Magjistari ka ndarë një lajm të hidhur në rrjetet sociale. Magjistari shkruan se është tronditur kur ka mësuar se sot është ndarë nga jeta në moshën 33-vjeçare artistja e re shqiptare Elona Hoxha.

I t.merrshëm dhe i pabesueshëm lajmi për ndarjen nga jeta të Elonës. Vetëm një muaj përpara e kisha të ftuar në program për krijimet e saj të mrekullueshme. E trishtë shumë. Një vajzë e re, e talentuar, e zgjuar, e akoma më e bukur se brendshmi seç e shihni në foto”, shkruan Rudina.

“Një engjëll, shpirti yt u prehtë në paqe”, ka shkruar Rudina e prekur .