Home Menyre Jetese I njihni vogëlushet në foto? Janë motrat më të dashura nga publiku...

I njihni vogëlushet në foto? Janë motrat më të dashura nga publiku shqiptar(FOTO)

487
0

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Elvana Gjata është shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private. Mirëpo, herë pas here, ajo bën ndonjë përjashtim. Si në rastin e sotëm, ku ka uruar motrën e saj, Migenën për ditëlindje.

“Te them TE DUA ,kudo te jesh TE DUA! @migenagjataofficial

Gezuar ditelindjen e shtrenjta ime Je krenaria ime!

Faleminderit qe me njohe me muziken dhe me zerin tim!

E ti ,je zeri me i bukur ne bote per mua qe i jep gezim shpirtin tim”, ka shkruar ajo në postim.