Home Menyre Jetese Humbi njeriun e shtrenjtë në a ksident, kengetarja e njohur shqiptare

Humbi njeriun e shtrenjtë në a ksident, kengetarja e njohur shqiptare

4531
0

Tre ditë më parë, këngëtarja e njohur, Elhaida Dani humbi në një a.ksident në Shkodër dajën e saj. Kjo ngjarje e tronditi këngëtaren, e cila duket se ka vendosur të ecë përpara dhe të mos dorëzohet.

Edhe pse plot dhimbje në shpirt, ajo ka vendosur të vijojë agjendën artistike. Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në natën e tretë të Festivalit të Këngës, Elhaida ka kënduar krahas Gjergj Kaçinarit, shkruan abcnews.al.

Madje, gjatë prezantimit, moderatorja Arbana Osman e ka falenduar që ka vendosur t’i bashkohet Festivalit, përtej dhimbjes që po kalon.