Food Matters

E trishtë/ P olicia gjen vogëlushin e braktisur në Burrel, apel...

0
Njoftimi i P.olicisë Dibër: “Shërbimet e Komisariatit të P.olicisë Mat, në bashkëpunim me disa qytetarë, në dalje të qytetit të Burrelit kanë...

Travel Guides

Healthy Life

Rama: Vendimi i BE për mos-hapjen e kufijëve për Shqipërinë politik....

0
Bashkimi Europian ka vendosur të hapë kufijtë për Serbinë e Malin e Zi, por jo për Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut, Bosnjë Hercegovinën...

Lajm i fundit/Lëkundje termeti në kryeqytet

0
Kryeqyteti ka regjistrua sot një lëkundje të lehtë sizmike. Sipas EMSC, tërmeti ka rënë 14 kilometra në Veri Lindje të Tiranës,me magnitudë...
20,831FansLike
68,534FollowersFollow
17,000SubscribersSubscribe
- Advertisment -

Most Popular

Culture

Sport News

Rozana Radi nuk u ndahet emisioneve, ja ku do ta shohim së shpejti

0
Rozana Radi, do të vazhdojë të qëndrojë në profesionin e saj të viteve të fundit që është moderimi, ku pas përvojës në...

E diela tra.gjike, përplaset helikopteri, humb jeten politikani dhe biznesmeni i njohur

0
Olivier Dassault, deputeti francez dhe djali i industrialistit Serge Dassault, humben jeten në një përplasje helikopteri të dielën. 69-vjeçari,...

Ja si ta gatuani gjelin e detit sipas recetës së këngëtares Nertila Koka: Do...

0
Sot, me gjithë propozimet që shohim në internet, e kemi të vështirë të zgjedhim cila është receta e duhur, sidomos për gatime...

Zbulohet çmimi i shtëpisë së Arjolës, ja shifra marramendëse

0
Para pak ditësh, Arjola Demiri iu bë një nga surprizat më të mëdha që kemi parë ndonjëherë në televizionet shqiptare.

G oditet me sende të forta Kancelari i Gjykatës

0
Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e djeshme në Elbasan. Në media thuhet se është g.oditur me sende të...

Fitness