Home Menyre Jetese Habit pensionisti shqiptar qe flet anglishten ne menyre perfekte

Habit pensionisti shqiptar qe flet anglishten ne menyre perfekte

416
0

Gazetari Ronaldo Sharka ka dale per te intervistuar disa pensioniste te shtunen kur ata kane leje per te dale.


Pyetja ishte:
“Imagjinoni sikur te ishit ne nje univers paralel dhe do tju jepej mundesia te martoheshit me nje prej deputeteve shqiptare,qofshin keto burra apo gra,ke do te zgjidhnit”?


Pergjigjet ishin te shumta ,por ne sy ka rene nje zoteri shqiptar i cili perballe gazetarit ka folur ne gjuhen angleze ne menyre perfekte .


Gazetari:Po ti qenke cool fare
I moshuari:yes
Gazetari:Po ne shtrat
I moshuari:Sometimes