Home News Habit avokati i njohur: OBSH do t’ i përdorë shqiptarët si kavie...

Habit avokati i njohur: OBSH do t’ i përdorë shqiptarët si kavie për vak.sinën kunder koron.avirusit

899
0

Avokati i njohur Altin Goxhaj përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se Qeveria i dha të drejtën OBSH për t´i përdorur shqiptarët si kavie për vak.sinat që mund të zbulohen kundër koron.avirusit dhe tani pritet qe kjo te behet realitet. Por a eshte e vertete kjo histori?

Sipas tij, kjo ishte arsyeja pse Rama, Basha dhe Meta bënë ndryshimet në Kodin Penal, duke i dhënë dorë të lirë OBSH-së, që të përdorë edhe fëmijët shqiptarë dhe te gjithe shqiptaret per te bere kete testim.

Ja dhe postimi i tij ne facebook:

“Mirmengjes kavie eksperimentale të OBSHsë! E morët vesh se Qeveria i dha OBSH të drejtën për t’ju përdor bashkë me fëmijët si kavie për vak.sinat? E kuptoni se pse Rama-Meta-Basha e bën Kodin Penal? Nga shtëpia do dalin veç ata që pranojnë vaksinat e OBSH-se, të tjerët po dolën, direkt në burg! Falenderoni Edverin që ju nxorri shëtitje por bëhuni gati me kalamajtë për vaksinat e OBSH-se!”

A do te jete e vertet kjo histori?