Home News Greta Koci- Portaleve: E kuptoj qe doni para ne kurriz te artisteve,...

Greta Koci- Portaleve: E kuptoj qe doni para ne kurriz te artisteve, por….

528
0

Kengetarja Greta Koci ka pergenjeshtruar lajmin qe u publikua ne portale se xhaxhai i saj, eshte denuar me burg pasi mashtronte qytetare te ndryshem se mund ti siguronte nje vize per ne Kanada. Ne nje portal thuhej se Shkelqim Koci perdorte emrin e mbeses per te mashtruar njerezit. Ai thuhej se si siguronte njerezve viza kundrejt ne pagese prej 10.000 eurosh. POr ne nje status te Gretes ajo ka shkruar se ky lajm eshte totalisht i pavertete dhe se ajo nuk ka lidhje me kete gje.

Te nderuar miq, diten e djeshme eshte publikuar nje artikull ne disa portale i cili mban emrin tim. Dua te bej publike se ky artikull eshte totalisht i pavertete dhe nuk asnje lloj lidhje me mua.
E kuptoj qe portalet perdorin emrat e artisteve per klikime por kjo sdo te thote qe duhet te shpihin kundrejt tyre. Kete emer e kam ngritur me shume pune, mundim dhe mbeshtetjen e publikut fantastik. NUk ka te drejte askush askush te shkele mbi emrin tim.