Home Menyre Jetese Gazetarja Ola Bruko ‘vulos’ divorcin me burrin e saj

Gazetarja Ola Bruko ‘vulos’ divorcin me burrin e saj

1196
0

Ajo ka prezantuar për shumë vite edicionin informativ dhe do të kujtohet gjithmonë si spikere, edhe pse prej kohësh merret edhe me programe dhe është autore dhe moderatore e emisionit të saj.

Po flasim për Ola Brukon. Spikerja dhe moderatorja është nënë e dy fëmijëve dhe sot djali i saj feston ditëlindjen.

“15 vitet më te bukura të jetës mi ke falur ti dashuria ime. Je drita e syve që më dhurove emrin nënë e më bën të ndjehem çdo dite me te lumturen ne bote.

Mu befsh 100 vjec ajri im. Te dua me shume se veten dhe do jem gjithmone krah teje. Krenare per ty, per djalin e mrekullueshem qe je bere”, shkruan ajo krah fotos me të birin.

Gazetarja ne Facebooku e saj nuk mban me mbiemrin e burrit, dhe gjithashtu postimi i saj i fundit per te birin, pa perfshire bashkeshortin na shton dyshimet per divorc.