Home Menyre Jetese Gaz Paja flet per ikjen nga portokallia, jemi si futbollistet

Gaz Paja flet per ikjen nga portokallia, jemi si futbollistet

1231
0

Aktori i humorit Gaz Paja ne nje interviste per motor plus ka folur per vazhdimesine e tij ne emisionin e humorit portokalli.

Ai theksoi se si natyre esht besnik por megjithate nuk do ta mohonte nje oferte me te mire. Ai thote:

ne jemi si futbollistet vella nese dikush na ofron dicka me te mire pse jo, per momentin jam mire tek portokalli por nese top chanel nuk vazhdon ne linjat qe une kam nisur un shoh shtepine time dhe nuk ma ndjen fare.

Sepse pazaret i kam bere me nje burre tjeter qe fatkeqesisht nuk esht me. Une jam ne portokalli por nuk perjashtoj mundesine te jem kudo, u shpreh Gaz Paja ne emision.