Home Menyre Jetese Festoi ditëlindjen, Arbana Osmani merr suprizën më të bukur nga të afërmit...

Festoi ditëlindjen, Arbana Osmani merr suprizën më të bukur nga të afërmit e saj

686
0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ,dje festoi ditëlindjen.


Mbushi 37 vjeç dhe në ditën e saj të veçantë ajo ndau me të gjithë ndjekësit e saj dhe lajmin se do të bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo ka marre dhe nje surprize nga të afërmit e saj. Njerëzit e dashur ja kanë mbushur shtëpinë plot me buqeta të mëdha me lule.