Home Menyre Jetese Festë në familjen Rama/ Zaho i vogël mbush 7-vjec: Vëllai Gregu poston...

Festë në familjen Rama/ Zaho i vogël mbush 7-vjec: Vëllai Gregu poston fotot nga festa e madhe

208
0

Zaho 7 , ishte mbishkrimi që Gregu zgjodhi për të vëllain, me të cilin ka plot 25 vite diferencë.

Kryeministri Edi Rama nuk ka bërë asnjë postim në rrjete sociale për të birin, duke zgjedhur që këtë vit të festojë me familjen dhe larg syrit të publikut.

Më herët, Greg ka treguar se Zaho është pika e tij e dobët, duke e cilësuar ardhjen e tij në jetë si një “fat i madh”.