Home News Familja e Aurela Gaçes në zi, këngëtarja njofton humbjen e njeriut të...

Familja e Aurela Gaçes në zi, këngëtarja njofton humbjen e njeriut të zemrës: Ike në një kohë kur as…

2102
0

Aurela Gaçe perms nje postimi ne Facebook ka treguar se eshte ndare nga jeta gjyshi i bashkeshortiti te saj dhe qe ajo kishte nje respekt te vecante per te.

Nje lajm ky qe ka hidheruar te gjithe familjen, e per me teper ka ndodhur ne nje situate te tille, ku siç thote dhe kengetarja, as ne spital nuk mund ta vizitonin.