Home Menyre Jetese Eshte nje nga këngëtaret më të njohura shqiptare, a e njihni dot?

Eshte nje nga këngëtaret më të njohura shqiptare, a e njihni dot?

589
0

Zonja me plot kuptimin e fjales që shihni në foto, është njera prej kengetareve më të suksesshmeve shqiptare.

Me të njëjtat tipare, të njëjtët sy që i qeshin duket sikur nuk ka ndryshuar aspak.

Fotoja është postuar nga vajza e saj, ku nënë e bijë shihen të përqafuara dhe dashuria qe kane per njera tjetren.
Nje foto nostalgjike për kohën e kaluar, vajza e këngëtares Eli Fara, Marina e ka publikuar fotografi me të ëmën ne rrjetet sociale.

Bie në sy se Eli nuk është prekur nga vitet dhe sot vijon të ruajë të njëjtën hijeshi si dikur.