Home Menyre Jetese Eshte bere nje zonjushe e vertete: Shikoni sa eshte rritur aktorja e...

Eshte bere nje zonjushe e vertete: Shikoni sa eshte rritur aktorja e serialit”Nene”

1026
0

Megjithese eshte nje vajze e vogel ajo eshte nej fenomen i rralle ne boten e aktrimit.
Ne Shqiperi eshte bere e njohur me rolin e Melekut ne serialin Nene.


Ndonese e vogel ajo ka mahnitur me talentin e saj .
Ishte vetem 7 vjece kur luajti rolin e “Melekut” ne 2016.Tani eshte rritur dhe poston here pas here foto ne rrjetet sociale.