Home Menyre Jetese Eshte 53 vjece, por Eli Fara po i cmend te gjithe me...

Eshte 53 vjece, por Eli Fara po i cmend te gjithe me kete foto: Duket si 23

555
0

Eli Fara Bilbili i muzikes shqiptare po rinihet cdo dite e me shume.


Per te numrat dhe vitet nuk kane rendesi , ajo cdo dite e me shume rinohet sidomos me foton qe ka postuar se fundmi.


Ajo ka postuar nje foto ne Instagram ku shihet shume e re.Edhe pse eshte 53 vjece ne kete foto ajo duket si 23 vjece.