Home Menyre Jetese Eni Çobani habit fansat, nxjerr foton e sozisë së saj, shpreh dëshirën...

Eni Çobani habit fansat, nxjerr foton e sozisë së saj, shpreh dëshirën për ta takuar: Shpresoj shumë…

531
0

Juristja tashme mjaft e njohur Eni Çobani ka habitur fansat me foton e publikuar së fundmi ne Instagram. Eni ka bërë të ditur se i thonë shpesh se ngjan shume me këngëtaren me famë botërore, Adele. Po ashtu ajo ka zbuluar se e vlerëson shumë për zërin e saj, madje shprehet se një ditë do ta takojë.

Një fytyrë e buzëqeshur është një fytyrë e bukur. Një zemër e buzëqeshur është një zemër e lumtur. Thonë se ngjajmë, unë i pëlqej zërin, por për pamjen e vlerësoni ju. Adele do të takohemi një ditë me siguri, ka shkruar Eni krahas një kolazhi, ku shihet një foto e saj dhe një e Adele.