Home News E ze kolla teksa po jepte motin, por ja cfare i ndodh...

E ze kolla teksa po jepte motin, por ja cfare i ndodh Alba Hoxhes ne emision

418
0

Keto dite te veshtira izolimi ne shtepi kemi pare gjithashtu edhe
shume video qesharake per kollen

Prezantuesja e parashikimit te motit ka ndare ne rrjetet sociale nje
video komike te cilen e ka inskenuar ne pershtatje me situaten aktuale
ku cdo dite po infektohen shume njerez

Alba gjate videos se saj eshte duke prezantuar motin kur i fillon nje
kolle e pandalshme dhe ketu ne kete inskenim njerezit aty perqark
kane filluar ta gjuajne me kepuce dhe sende te tjera.

Nje video e tille ka shkaktuar mjaft te qeshura ne rrjetet sociale dhe
ka pasur shume komente pozitive nga ndjekesit.

Megjithate kjo duket se eshte nje video ew huaj qe ka qarkulluar prej
ditesh ne rrjet por prezantuesja e ka sjelle ne versionin shqiptar.