Home News E trishtë/ Covid i merr jetën mjekut te njohur nga veriu

E trishtë/ Covid i merr jetën mjekut te njohur nga veriu

107
0

Eshte ndare nga jeta mjeku i njohur kuksian Shaqir Shehu. Sipas informacioneve te para mesohet se ai ishte i infektuar me Covid-19. Gjendja e tij u perkeqesua dhe ai nuk arriti dot te fitonte be tejen me koronavirusin

Shehu shërbente si kirurg ortoped në qytetin e Kukësit, ndërsa vitet e fundit ishte zhvendosur në Tiranë me profesionin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here