Home Menyre Jetese E rëndë në Tiranë, nipi gjen të pajetë gjyshërit

E rëndë në Tiranë, nipi gjen të pajetë gjyshërit

115
0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë ku një çift të moshuarish janë gjetur të pajetë.

P.olicia thotë se “më datë 20.06.2022, në vendin e quajtur “Nënstacioni I Selitës”, është marrë njoftim se shtetasi M. M., ka gjetur në banesë pa shenja jete shtetasin S. M., 80 vjeç, dhe A. M., 80 vjeç (gjyshërit)”.

Sipas p.olicisë Safet M. dyshohet se është vetëvarur ndërsa shtetasja Arta. M., gruaja e tij është gjetur pa ndjenja.

Stafi i ambulancës ka konfirmuar se kanë ndërruar jetë të dy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here