Home News E rende / Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 4-vjeçar

E rende / Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 4-vjeçar

440
0

Një ngjarje e trishte është regjistruar mëngjesin e sotëm në qytetin e Beratit. Mësohet se një fëmijë 4-vjeçar ka humbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Familjarët e kanë çuar me urgjencë në spital pasi femija ka qenë ende me shenja jete. Vogëlushi ka marrë kujdesin e mjekëve, por nuk ia ka dalë dot të mbijetojë. Nuk dihet se si fëmija i ka shpëtuar vëmendjes së prindërve. Prinder te dashur dhe cdokush qe kujdeset per femijet kini kujdes. femijet duan perkushtim te vecante dhe mos i lino asnje moment vetem.