Home News E r.ëndë/ Gjendet pa jetë në banesë babai i biznesmenit shqiptar, detajet...

E r.ëndë/ Gjendet pa jetë në banesë babai i biznesmenit shqiptar, detajet e para

130
0

Një i moshuar në lagjen nr. 17 të qytetit të Durrësit është gjendur i pa jete në banesën e tij. Burime për FaxNews bëjnë me dije se bëhet fjalë për shtetasin Bajram Cani, babai i bisnesmenit të ndërtimit, Plarent Cani ,Ky i fundit u v.ra në 2 shtator 2013, në zonën e Plazhit të Durresit, pranë pallatit që po ndërtonte.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se i moshuari kishte disa ditë që kishte ndërruar jetë, ndërkohë që po.licia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për zbardhjen e plotë të detajeve të kësaj ngjarjeje .
Njoftimi i po.licisë:

Durrës/Informacion paraprak Më datë 21.02.2021, në lagjen nr.17, Durrës, është gjetur pa shenja jete në banesë, shtetasi B. C., rreth 78 vjeç, i cili banonte i vetëm.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dh.une dhe dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here