Home Menyre Jetese E përzuri Rama nga zyra?

E përzuri Rama nga zyra?

109
0

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka replikuar me deputetin e opozitës Lefter Maliqi, pasi ky i fundit tha se kryeministri Edi Rama të ka nxjerrë nga zyra gjatë mbledhjes së qeverisë.


Por ministri Lleshaj iu përgjigj me rekomandimit që si ish punonjës i policisë së Shtetit, Maliqi të përfitonte nga vetingu gratis për ti treguar shqiptarëve se kush është.


Lleshaj foli dhe për disa histori në Rrëshen, që kanë lidhje me periudhën kur Maliqi ka shërbyer në këtë zonë, të cilat më mirë të mos publikohen kurrë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here