Home Menyre Jetese E papritur!Momente paniku ne avionin privat te futbollistit te njohur

E papritur!Momente paniku ne avionin privat te futbollistit te njohur

74
0

Avioni privat i futbollistit Neymar është detyruar së fundmi të bëjë një ulje emergjente pas largimit nga Barbados.

Disa burime pohojnë se avioni, në pronësi dhe i përdorur nga futbollisti, u ul i sigurt në verilindje të Brazilit pas momenteve të panikut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here