Home News E mbani mend kur fshinte djersët me 500 euro?! Ja ku ka...

E mbani mend kur fshinte djersët me 500 euro?! Ja ku ka përfunduar Erik Fullani

864
0

Të gjithë e mbajmë mend kur njehere e nje kohe ai i fshinte djersët me 500 euro, por pandemia e covid-19 nuk ka kursyer as djalin e ish-guvernatorit Ardian Fullani, Erikun.

Një prej bizneseve që nuk ka mundur t’i mbijetojë dot krizës ekonomike të shkaktuar nga virusi ka qenë dhe ai i djalit të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë.

Restoranti me emrin Rixhi’s në zonën e Tiranës së re i hapur në dhjetor 2017, në pronësi të Erik Fullanit, ka mbyllur aktivitetin.