Home Menyre Jetese E mbani mend Elifin tek Diamante dhe dashuri? Nuk do ta njihni...

E mbani mend Elifin tek Diamante dhe dashuri? Nuk do ta njihni sot

537
0

Seriali turk Diamante dhe dashuri ka qene nje ndër më të ndjekurit në ekranin shqiptar ne TVklan. Por edhe pse kanë kaluar 5 vite nga transmetimi i tij aktorja Tuba Buyukustun, qe luante rolin kryesor, Elifit ende mbahet mend dhe sot.

Aktorja ka luajtur edhe në serialin Xhesuri dhe e bukura, që ne fakt ishte seriali i fundit në të cilin do shfaqej në ekran sepse Tuba Buyukustun ka marrë pushime nga serialet dhe po shijon udhëtimet në vende të ndryshme me partnerin e saj, biznesmenin Umut Evirgen.

Gjatë udhëtimit te tyre të fundit në New York, aktorja 37-vjeçare ka bërë një ndryshim të papritur në pamje, pasi eshte shfaqur me flokët rasta dhe me nje stil ndryshe. Sic duket dhe ne foto aktorja eshte ne super forme dhe ne i urojme pushime te mbara