Home News E fundit, Mjeku Shqiptar ne Gjermani zbulon se kur do te jete...

E fundit, Mjeku Shqiptar ne Gjermani zbulon se kur do te jete fundi i Covid-19

147
0

Sipas te dhenave te fundit te mjekut shqiptar qe eshte njekohesisht edhe nenkryetar i Shoqates se Mjekeve Shqiptar ne Gjermani, gjate nje interviste ka deklaruar se va ksina ndaj virusit mund te perdoret ne mase ne vitin 2021.

Mjeket gjermane kane deklaruar se zakonisht rastet e renda me pasoje humbje jete jane kryesisht te moshes se shtyre dhe qe kane se mundje te ndryshme te ze mres apo te mushkerise.

Prandaj duke iu referuar instituteve me relevance me Gjermani po mendojne qe va ksina pritet te perdoret nga fillimi i vitit 2021.

Eshte e veshtire te thuhet sepse cdo gje kerkon kohe por 2021 besoj do te sjelle dhe fundin e pandemise, keshtu qe duhet te jemi koshient ndaj kesaj pandemie ka thene ai ne fund

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here