Home News E fashuar dhe duke çaluar, çfarë i ka ndodhur Monika Kryemadhit?

E fashuar dhe duke çaluar, çfarë i ka ndodhur Monika Kryemadhit?

471
0

Teksa ka qenë në selinë e PD, Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi u filmua dje e fashuar dhe duke pasur veshtiresi ne te ecur, duke caluar

Sipas asaj që shkruan newsbomb.al kryetarja e LSI ka qenë duke bërë punët e shtëpisë dhe aksidentalisht është rrëzuar duke ndrydhur këmbën. Kjo ka bërë që kryetarja e LSI të mos shfaqej në publik deri dje.