Home Menyre Jetese E dhimbshme/ Po përgatitej për ditëlindje, nëna harron djalin në makinë, 5-vjeçari...

E dhimbshme/ Po përgatitej për ditëlindje, nëna harron djalin në makinë, 5-vjeçari humb jetën nga nxehtësia e madhe

101
0

Një djalë 5-vjeçar ka humbur jetën pasi nëna e tij e harroi për 3 orë në makinë e cila ishte e ekspozuar në diell, shkruajnë mediat e huaja.

Nëna kishte nxituar në shtëpi pasi po përgatitej për ditëlindjen vajzës 8-vjeçare dhe dyshohet se nuk e kishte kuptuar që djali ishte ende në makinë pasditen e së hënës.

Vetëm pas 3 orësh ajo vuri re se 5-vjeçari ishte zhdukur dhe bëri zbulimin tragjik të djalit në makinë, tha p.olicia e Teksasit.

Ajo kishte menduar se 5-vjeçari ishte në shtëpi, por pasi kërkoi atje, ajo më pas doli te makina në shtëpinë e tyre .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here