Home Menyre Jetese E bija e vetme e Ardit Gjebreas ka datëlindjen sot/ Merr urime...

E bija e vetme e Ardit Gjebreas ka datëlindjen sot/ Merr urime dhe dhurata zemre: Edhe 100 o dashuri e vogël!

94
0

Vajza e Ardit Gjebreas, Anna, feston 12-vjetorin e saj. Anna ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku ia uron vetes ditëlindjen.

Tortën ia ka bërë surprizë familja e saj ku shkruhej “Gëzuar engjëlli jonë Anna”.

Anna në mbishkrimin e fotos ka shkruar: “E gëzofsha ditëlindjen” dhe etiketon familjarët e saj.
Edhe vëllai i saj Joni i ka uruar ditëlindjen përmes një fotografie të vjetër motër e vëlla në rrjetet sociale.“Gezuar ditelindjen dashuria ime vogel”, ka shkruar Ai.