Home Menyre Jetese Dua të ndërroj…, ndodh live! Rudina Magjistari nuk ndjehet mirë në emision...

Dua të ndërroj…, ndodh live! Rudina Magjistari nuk ndjehet mirë në emision dhe e thotë troç: Jo çdo gjë është pas kuintave

834
0

Moderatorja, Rudina Magjistari me anë të një postimi në rrjete sociale ka treguar se jo çdo gjë ndodh pas kuintave, gjatë transmetimit të një emisioni por ato mund te ndodhin edhe live.

Përmes një videoje shkëputur nga emisioni i pasdites, moderatorja nuk ndihet mirë në stolin ku duhet të ulej për të nisur prezantimin, dhe ka kërkuar gjate transmetimit që t’ja ndërrojnë.

Aq e rëndësishme është të jesh komode gjate nje bisede, sa që nuk përbën asnjë problem te kërkosh të të ndërrojnë stolin live. Jo çdo gjë ndodh vetëm pas kuintave, të dashur miq, shkruan Rudina Magjistari.