Home Menyre Jetese Dorina Mema: Per qenin bej grabitje, i kam blere 80 euro xhup

Dorina Mema: Per qenin bej grabitje, i kam blere 80 euro xhup

517
0

Ne emisionin Ftese ne % me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja e fitnessit Dorina Mema. Ajo tha se qeni i saj Booja eshte si njeri per te dhe e mban gjithmone me vete. E pyetur nga moderatrja sa eshte shume me e madhe qe ka shpenzuar per qenin Dorina eshte shprehur:
Kam harxhuar 1500 per ta kuruar, pasi ishte semure, ndersa 80 euro i kam blere nje xhup ne bruksel.

E pyetur per udhetimin luksoz qe ka bere Booja, modelja thote se ka qene ne Dhermi. Por ajo tha se i ka premtuar qenit se do te shkojne bashke ne nje ishull te Tajlandes.

Une e marr me vete kudo, e njohin te gjithe. Ky eshte nje njeri. Qeni kenaqet kudo ne shtepi e shijojne pa fund. Edhe prinderit po kenaqen sepse puna na mban pak larg. Per kete qen grabis e kurova 1500 euro dhe i kam blere xhupin 80 euro ne Bruksel.

Qenin nuk e kam marre asnjehere ne avion. Vendi me luksoz ku e kam marre me vete ka qene Dhermiu, por i kam premtuar se do ta coj per te shijuar plazhin e mrekullueshem te Tajlandes.