Home News ” Do shkoj te marr nusen te daja” , elbasanasi shkel karantinen,...

” Do shkoj te marr nusen te daja” , elbasanasi shkel karantinen, policet e tallin: Mos te ka ik vet ?

769
0

Prej gati dy javesh i gjithe vendi eshte ne ” shtetrrethim ” per koronavirusit , i cili deri
me tani ka shkaktuar 4 viktima dhe ka infektuar 89 persona.
Kreu i qeverise vendosi qe diten e sotme te pezullohet cdo aktivitet dhe levizje.
Mirepo , ka pasur nga ata qytetare te cilet kane shkelur rregullat.

I tille eshte rasti i dy qytetareve nga Elbasani te cilet jane ndaluar nga policia , pasi kane qene
duke levizur.
Ka qene nje qytetar qe ka derguar videon , ku nje prej personave justifikohet para policise duke u shprehur
se po shkon te marre nusen te daja.

Efektivet e policise gjejne edhe rastin te tallen me qytetarin , duke iu drejtyar me fjalet:
Mos te ka ikur vete gruaja ?