Home News Do iki qederi se eshte ilac i mire Piperi/ Letra e bukur...

Do iki qederi se eshte ilac i mire Piperi/ Letra e bukur qe ju la mjekeve te infektivit 80-vjecarja qe u sherua

557
0

Me date 6 prill ka dale nga spitali infrktiv nje grua 80 vjecare nga Vlora e sheruar.Nene Vezikoja dhe tre anetare te familjes se saj ja dolen.
Rasti i kesaj gruaje eshte i vecante pasi eshte larguar nga spitali ka lene nje leter shume te bukur.


Doktor Pellumb Pipero ka publikuar letren ku shkruhet:


Te dashur djem dhe vajza,
Ju falenderoj te gjitheve ju qe punoni ne spitale ne keto dite te veshtira. Faleminderit per kujdesin qe tregoni per te gjithe.
Paci shendet ne cdo shtepi , doktore, infermiere , sanitare e per kedo qe ben kete sakrifice.Dalshi faqebardhe e marci uraten nga me te medhenjte.
Njerez do iki qederi , se eshte ilac i mire Piperi, me shoke.
Faleminderit e shendet