Home News Djali i kryeministrit Greg Rama nuk i bindet te atit le shtepine...

Djali i kryeministrit Greg Rama nuk i bindet te atit le shtepine dhe ben te paprituren

524
0

Shqiperia eshte ne karantine ndersa djali i kryeministrit Rama ka zgjidhur te kaloje caste
te bukura buze detit. Kryeministri Rama ka marre masa te forta per te parandaluar virusin
dhe ka izoluar te gjithe vendin ku dhe ne vendimin e tij te fundit ka paralajmeruar
per gjobe per te gjithe ata qe do te levizin ne kembe pas ores 18.00 por djali Gregu
duket se nuk i eshte bindur Rames.
Nuk dihet vendodhja e tij por nga fotoja qe ka hedhur ne story Gregu tregon se ka ikur
ne nje ambient te qete pa njerez neper kembe. Ndersa babai i tij ka paralajmeruar gjoba
per ata qe dalin ne rruge pas ores 18.00
Shpresojme qe te behet me mire per te gjithe.