Home Menyre Jetese Ditelindje si e Andrres, nje super feste ne oborrin e shtepise luksoze

Ditelindje si e Andrres, nje super feste ne oborrin e shtepise luksoze

371
0

Bashkeshortja e Sinan Hoxhes , Andrra Destani ka festuar ditelindjen e saj ne shoqerine e te shoqit dhe te birit Ansi.
Andrra e ka ndare kete dite te bukur edhe ne rrjetet sociale.
Ne fotot e postuara duket torta dhe dy te dashurit e saj me te shtrenjte.