Dikur femra me e bukur ne bote. Shiko ndryshimin drastik te Pamela Anderson ne moshen 56 vjecare

Pamela Anderson nje nga femrat me te bukura ne bote dhe nje nga yjet e Hollivudit sot eshte ne moshen 56 vjecare.

Vitet kane kaluar dhe ajo ka ndryshuar shume nga pamja e saj e dikurshme por ende ajo kujdeset per trupin e saj duke jetuar nje jete bio duke inspiriruar shume femra ne bote.

Ylli i serialt Baywatch ruan ende bukurine e saj bio dhe ajo nuk perdor grim. Ajo eshte shprehur se duhet te jemë vetvetja edhe pse jame ne moshen 56 vjecare.

Eshte pa kuptim te qendrosh dy ore para pasqyres dhe te besh grim mua me pelqen te jem natyrale.

Duhet te mesohemi me plakjen edhe pse nuk e pranojme. Fatmiresisht ndihem mire dhe plot shendet u shpreh ylli 56 vjecar. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *