Home News Dhu.noi adoleshentin dhe i shantazhoi nënën, Ardi Veliu reagon paturpësisht: Kërkoj ndjesë,...

Dhu.noi adoleshentin dhe i shantazhoi nënën, Ardi Veliu reagon paturpësisht: Kërkoj ndjesë, nuk iki nga detyra

359
0

Ditën e sotme, Drejtori i policisë së Shtetit, Ardi Veliu, shantazhoi përmes një video konference nënën e djalit 15-vjeçar që policia e tij e dhu.noi para pak ditësh pranë Liqenit Artificial. Ai tregoi një video të saj ku shfaqej me një pistoletë në dorë. Mirepo video nuk eshte ashtu sic e komentoi ai sepse behej fjale teksa nena e 15 vjecarit xhironte një film.

Veliu e përdori këtë video për të justifikuar dhu.nën e policisë, duke treguar edukatën e familjes nga vjen adoleshenti. Kjo ishte e turpshme duke treguar edhe një herë llumin e madh që drejton policinë. Nuk mjaftoi kjo por Veliu mjaftohet vetëm me një kerkim faljeje. Përmes një deklaratë, paturpësisht ai shprehet se i vjen keq në qoftë se ka krijuar keqkuptim.