Home Menyre Jetese Deri 10 mijë euro për një natë, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me...

Deri 10 mijë euro për një natë, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse

493
0

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë teper shantazhuese.

Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të gjitha mesazhet që shkruhen nga meshkujt të ndryshëm ku i ofrojne shuma marramendese me euro për te kaluar një natë me te.

Sa lek pate natën nëse s’gaboja 5000 apo.. p shkruan një person të cilin më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit.

Qa bane, 10 000 euro per 1 nat a prano , i shkruan një tjetër person. Modelja nuk e ka lënë me kaq por i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: Të jap 20,000 më jep mamin dhe motrën tënde o gomar.