Home Menyre Jetese Deputetja më e bukur shqiptare vendos shamine për Ramazan/ Ja sa e...

Deputetja më e bukur shqiptare vendos shamine për Ramazan/ Ja sa e bukur duket, Nje Yll i vertet

583
0

Eshte politikanja me e bukur ne Kosove. Ka nje bukuri mahnitese dhe terheqese.

Deputetja e Kosovës Duda Balje, ka publikuar disa foto në Instagram pranë të cilave ka treguar se po lutet në muajin e shenjtë të Ramazanit dhe gjithashtu ajo eshte e mbuluar me shami ne kete periudhe.

Ja se si eshte shprehur ajo: Shpirt që ke aromë Ramazani dhe mengjesi syfyri. Fati im i madh është që edhe ketë ramazan e kam pritur me njerëzit që janë jeta ime. Kam shumë gjëra për të cilat do ta lartësoj Krijuesin tim, dhe ti falenderohem për çdo copë ajri që marrë frymë. I lutem dhe do ta lus për gjëra të njejta shëndet, paqe, fat e për njerëzit që i dua.