Home Menyre Jetese Dalin pamjet e viles se gazetarit me te paguar shqiptar Bledi Fevziu/...

Dalin pamjet e viles se gazetarit me te paguar shqiptar Bledi Fevziu/ Kjo eshte vila e tij super luksoze ( foto)

1016
0

Eshte nje nga gazetaret me te mire dhe te me te paguar mbi 20 vite ne Shqiperi dhe shume i ndjekur me nje audience teper te madhe dhe emisione me tematika mjaft terheqese dhe aktuale.

Ai nga e hena ne te enjte eshte ne cdo mbremje ne ekranin shqiptar ne tv klan.

Por ai eshte dhe nje nga gazetaret me te paguar ne tregun e televizioneve dhe rroga e tij eshte teper e majme. Ai ka nje vile teper luksoze dhe te bukur. ka nje kopesht plot gjelbërim, ku mesa duket Blendi kalon goxha kohë kur eshte i lire.