Home Menyre Jetese Dalin pamjet/ Ditëlindja luksoze e djalit të Sinan Hoxhës (FOTO)

Dalin pamjet/ Ditëlindja luksoze e djalit të Sinan Hoxhës (FOTO)

382
0

Ditën e djeshme, këngëtari i njohur Sinan Hoxha, ka festuar ditëlindjen e katërt të djalit.

Me këtë rast, ai i kishte organizuar një festë të veçantë të birit në kushte shtëpie, ku të ftuar ishin disa nga shokët e tij.

Artisti i njohur është kujdesur që t’i mbajë aktiv fansat duke publikuar imazhe dhe video të ndryshme nga festa e zhvilluar për të birin. Shpirti im, edhe 100 ishalla, ka shkruar në njërin prej postimeve këngëtari i njohur Sinan Hoxha.

Në hapësirën për komente, Sinani pranoi urime të shumta edhe nga miqtë, kolegët dhe fansat e shumtë që ka në Instagram.