Home News C’po ndodh ne Shkoder? Nga 15 testime, 12 dalin pozitiv me koro.navi.rus

C’po ndodh ne Shkoder? Nga 15 testime, 12 dalin pozitiv me koro.navi.rus

475
0

Nje shifer e frikshme vjen nga qyteti i Shkodresn ku nga 15 teste te bera sot per koronavirus kane rezultuar pozitiv 12 persona.


Te gjithe jane pjesetar te familjes se dy rasteve te infektuara qe dolen se fundi ne lagjet koras dhe dobrac. Nese deri diten e djeshme ne qytet ishin vetem 2 te infektuar brenda pak oreve numri ka shkuar ne 14.


Deri tani ne Shqiperi jane 277 raste te konfirmuara sipas te dhenave qe ministria e Shendetesise deklaran cdodite dhe fatkeqesisht 16 persona kane humbur jeten.