Home Menyre Jetese Çifti më i veçantë në botë/ Burri shtatzënë mbart foshnjen 8 muajshe...

Çifti më i veçantë në botë/ Burri shtatzënë mbart foshnjen 8 muajshe në bark!

556
0

Një modele trans ka ndarë fotot e çuditshme teksa puth foshnjën 8 muajshe në barkun e burrit të saj. Danna Sultana, e cila ka lindur mashkull dhe identifikohet si femër, po pret një djalë me burrin e saj Esteban Landrau, i cili ka lindur femër dhe identifikohet si mashkull.

Modelja kolumbiane i ndau fotot me rreth 218,000 ndjekës të saj në Instagram. Esteban mendonte se ai kishte kontraktime dhe ndoshta po shkonte në lindje të parakohshme dhe dyshja u nisën drejt një spitali lokal per nje vizite me te hollesishme.

Mjekët shpjeguan, që një dukuri e tillë është normale në muajin e tetë të shtatzënisë, dhe se ka të ngjarë të ndodhte sepse foshnja ishte shume e madhe.Të lehtësuar nga pergjigja e doktoreve, Danna dhe Esteban shkuan në shtëpi për të pritur të vinte dita e madhe.

Mediat lokale raportojnë se çifti e konceptonte fëmijën natyrshëm, pasi që të dy kanë organet e tyre natyrore.

Pic Shows: Danna Sultana and her boyfriend Esteban Landrau celebrating eight months pregnancy; This is the moment Colombian transgender model Danna Sultana kisses her husband’s baby bump in the eighth month of pregnancy.