Home Menyre Jetese Çfarë ndodhi? Arbana i vë vulën, çdo raporti me Romeon dhe Donaldin

Çfarë ndodhi? Arbana i vë vulën, çdo raporti me Romeon dhe Donaldin

71
0

Pas përfundimit të edicionit të parë të Big Brother Albania VIP, moderatorja Arbana Osmani ka marrë vëmendjen orët e fundit me një veprim që ka bërë në Instagram. Moderatorja e ka hequr nga lista e ndjekësve Donaldin.

As Donaldi nuk e ndjek Arbanën në Instagram që pas finales së “Big Brother VIP” kur u përfol se ai ishtë përplasur me produksionin.

Kanë kaluar tre muaj që kur Donaldi e fshiu nga lista e ndjekësve moderatoren, megjithatë ajo ka vendosur të kundërpërgjigjet tani duke e fshirë aktorin dhe vëllain e tij binjak nga rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here